26-07-2021, imieniny dzisiaj obchodza: Anna, Grazyna, Miroslawa


                                                        Chcesz się podzielić czymś z naszymi czytelnikami ?? Zadzwoń 516 955-325


 

 

DJ NeeVald w Pitbull Energy Club w Koszalinie!
DJ NeeVald w Pitbull Energy Club w Koszalinie!

Pitbull Energy CLUB Koszalin

ulica Podgrodzie 1A, 75-240 Koszalin, Polska

piątek w godzinach 22:00 - 5:00

 

Szczegółowe informacje 
W najbliższy piątek zapraszamy na pierwsze wydanie imprezy "Club Style" w Pitbull Energy Club! Gościem specjalnym będzie jeden z najlepszych housowych DJ'i w Polsce- Dj NeeVald!


NeeVald jest autorem najbardziej popularnej - house'owej audycji w kraju w Radiu RMF MAXXX. Jako pierwszy Polak stał się radiowym rezydentem Ibizy. Co niedzielę po 11:00 w najlepszej rozgłośni radiowej fm na Ibizie - Ibiza Global Radio, neeVald prezentuje Sexy Sunday. Godzinne mixy relaksującego brzmienia chill house, deep i nu disco. 

Grał w takich klubach na Ibizie: Pacha, Km5, Bora Bora, La Plage, Bubbles oraz live w Ibiza Global radio. W roku 2011, został wybrany międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora i od sezonu reprezentuje markę tego najlepszego, tanecznego beach baru Ibizy. Latem także debiutował na głównej scenie klubu Amnesia grając w prime time umacniając swoją dj'ską markę na najbardziej imprezowej wyspie świata. 

Do tej pory neeVald zagrał na wszystkich największych i najważniejszych eventach z muzyką klubową w Polsce. Pojawił się w większości wyjątkowych klubowych miejscach w naszym kraju. 

Cały czas rozwija swój kunszt dj'ski opierając się coraz częściej na swoich własnych produkcjach i urozmaicając swoje granie technicznymi nowinkami.

 

 
paris_, 07-10-2016, odsłon: 5105

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający: 

 

 

Szukaj:
Gdzie kupujesz ubrania?
W galerii handlowej
Na bazarze
W sklepie z odzieżą na wagę
W innym miejscu
Nie kupuję ubrań
Za pomocą internetu

Wyniki