22-09-2021, imieniny dzisiaj obchodza: Tomasz, Maurycy


                                                        Chcesz się podzielić czymś z naszymi czytelnikami ?? Zadzwoń 516 955-325


 

 

„Piękno natury” to kolejna wystawa znakomitej artystki malarki Wiesławy Kurowskiej
„Piękno natury” to kolejna wystawa znakomitej  artystki malarki Wiesławy Kurowskiej

Już 25 kwietnia 2017 roku o godzinie 16.3o w Koszalińskim Klubie Nauczycieli Plastyków Twórców  „GALERIA N” W Koszalinie ul. Ruszczyca 14,  będziemy mogli uczestniczyć w kolejnym wernisażu artysty malarza WIESŁAWY KUROWSKIEJ  .Autorka  pod niejednoznacznym tytułem „:PIĘKNO NATURY” zaprezentuje na wernisażu swój wspaniały dorobek artystyczny , odzwierciedlający Jej  uczuciowy stosunek do otaczającej nas przyrody , przekazując w różnej kolorystyce ,wspaniałych odcieniach i barwach to co uwielbia: kwiaty, roślinność, pejzaże .Nie jest to fotografia – ale malarstwo posiadające dusze, smak , oddech i energię otaczającej nas natury. To już 21-sza indywidualna wystawa artystki. Swoje prace prezentuje nie tylko w Koszalinie w Galerii N, Galerii Ratusz czy Galerii Jednego Artysty  ale i  mogli podziwiać jej dorobek artystyczny mieszkańcy Połczyna Zdroju,  Grodziska Wielkopolskiego, Ślesina, Mielna, Kołobrzegu, Darłowa , Złotowa a także po Międzynarodowym Plenerze Malarskim w Toronto /Włochy/.

 

 Wiele Jej prac znajduje się w zbiorach indywidualnych pasjonatów  malarstwa. Wiesława Kurowska – to niezwykle pracowity Artysta o bardzo głębokim, bogatym i wrażliwym wnętrzu artystycznym, co można odczuć, oglądając jej dzieła a jakże miło być w posiadaniu tych prac i żyć na co dzień z tym zapachem kwiatów ułożonych w piękne bukiety  i  z wspaniałością natury- Bo żadna reprodukcja nie zastąpi oryginalnego dzieła.

 

 ZATEM SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WERNISAŻ  do „Galerii N” Koszalińskiego Klubu Nauczycieli Plastyków- Twórców w Koszalinie  - 

25 kwietnia o godzinie 16.3o  ul.Ruszczyca 14

 

Tekst – Janusz Pietrzykowski

Foto   – Jan Wojtas

 paris_, 05-04-2017, odsłon: 5746

Komentarze
Krystyna Wojtas
11-04-2017, 17:56:46
Przyłączam się do tych miłych słów napisanych przez Janusza Pietrzykowskiego o Artystce plastyczce ze Związku Plastyków Artystów Rzeczpospolitej Polskiej, której twórczość zachwyca bardzo wielu mieszkańców Koszalina. Wiesława Kurowska należy do grona niezwykle pracowitych artystek zajmujących się malarstwem, w swoim dorobku ma już 22 wystawy indywidualne oraz ponad 100 wystaw zbiorowych.Jako członek Zarządu Oddziału Koszalińskiego ZPARP pełniąca funkcję Skarbnika - bardzo aktywnie uczestniczy w organizowaniu życia kulturalnego w ZPARP.
Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający: 

 

 

Szukaj:
Gdzie kupujesz ubrania?
W galerii handlowej
Na bazarze
W sklepie z odzieżą na wagę
W innym miejscu
Nie kupuję ubrań
Za pomocą internetu

Wyniki