22-09-2021, imieniny dzisiaj obchodza: Tomasz, Maurycy


                                                        Chcesz się podzielić czymś z naszymi czytelnikami ?? Zadzwoń 516 955-325


 

 

Białogard rozbił Warszawę w lidze zapaśniczej
Białogard rozbił Warszawę w lidze zapaśniczej

AKS Bialogard pewnie pokonał młodą drużynę AZS AWF Warszawa 7:3. Zespół ze stolicy walczył ambitnie, ale nie zdołał przeciwstawić się bardziej doświadczonym gospodarzom. Rozpoczęła się runda rewanżowa KLZ.


W składzie AKS Białogard zabrakło asów stylu wolnego – Gadzhieva Magomedmurada, jednego z najlepszych wolniaków na świecie, oraz kolejnego olimpijczyka Zbigniewa Baranowskiego. Jednak przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji.


– Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nie przeszkodził nam nawet walkower w pierwszej walce kobiet, który wynikł z przyczyn od nas niezależnych. Potwierdziliśmy dobre przygotowanie do rundy rewanżowej – mówi Artur Ordak z AKS Białogard.

 

 

 Młody zespół ze stolicy walczył ambitnie, ale brakowało mu atutów, by stawić czoła drużynie z Białogardu. W drużynie warszawskiej wyróżnili się Mikola Kuchmi oraz Przemysław Piątek, którzy wygrali swoje walki przed czasem.


– Już po meczu widzimy, że taktycznie było do ugrania trochę więcej. Mogliśmy inaczej rozłożyć akcenty, co dałoby szansę na więcej punktów. Jednak Białogard ma obecnie mocniejszy skład – przyznaje Artur Kruszewski z AZS AWF Warszawa.


Mecz oglądał niemal komplet publiczności. MVP meczu został Gevorg Sahakyan (AKS Białogard).


W hitowym pojedynku pierwszej kolejki rewanżowej rundy KLZ lider, AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, zaskakująco pewnie i wysoko 7:1 pokonał naszpikowaną olimpijczykami drużynę Grunwaldu Poznań.


Niewiele zabrakło do niespodzianki w meczu AZ Supra Brokers Wrocław, ostatniej drużyny w tabeli, z wiceliderem – Unią Racibórz. Po niezwykle zaciętym pojedynku wrocławianie przegrali 2:4. Ciekawostką jest, że w tym meczu przegrali swoje walki obaj zawodnicy występujący w roli jokerów (ich zwycięstwa liczą się za dwa punkty). W aż trzech walkach był remis.


Po pierwszej kolejce rundy rewanżowej KLZ w tabeli prowadzi AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski z kompletem zwycięstw (18 pkt). Wiceliderem jest Unia Racibórz (15 pkt), a kolejne miejsca zajmują Grunwald Poznań i AKS Bialogard (po 9 pkt), AZS AWF Warszawa (3 pkt) i AZ Supra Brokers (0 pkt).


Więcej informacji: www.klz-zapasy.plparis_, 29-01-2017, odsłon: 5190

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający: 

 

 

Szukaj:
Gdzie kupujesz ubrania?
W galerii handlowej
Na bazarze
W sklepie z odzieżą na wagę
W innym miejscu
Nie kupuję ubrań
Za pomocą internetu

Wyniki