22-09-2021, imieniny dzisiaj obchodza: Tomasz, Maurycy


                                                        Chcesz się podzielić czymś z naszymi czytelnikami ?? Zadzwoń 516 955-325


 

 

"Czasem odnoszę wrażenie, że otwieram złe drzwi, lecz z lepszymi możliwościami"


 

Co tu pisać, czasem z pozoru złe decyzje, stają się tymi najlepszymi decyzjami, czasem w danej chwili myślimy, iż robimy krok w tył, lecz z upływem czasu okazuje się, że to był spory krok w przód.

Zauważyłem, że znaczenie pewnych wydarzeń w moim życiu z biegiem czasu nabiera zupełnie różnych znaczeń,

Jazda na rolkach, pierwsze upadki bolały, ale była zabawa i chęć robienia czegoś innego. Dzięki rolkom moje dzieciństwo, jak i liceum było pełne zabawy jak i czekania, aż się poskacze na skate parku. Na studiach było genialną odskocznią i sposobem na trzymanie formy. A w pewnym momencie, było "kluczem" do poznania i pierwszej rozmowy z moją Narzeczoną (wkrótce Żoną). Dzięki rolkom widzę na jakim poziomie byłem i widzę, że mogę nadal do tego wrócić.

Drugim ciekawym momentem było to, że jak nie miałem kasy na siłownię, to ubrałem stary dres i swoje "najasy er fors łan" i zacząłem biegać. Czas płynął i ja się wkręciłem, dzięki bieganiu poznałem swoje możliwości i ograniczenia. Poziom rósł z roku na rok, poznawałem ludzi, których bym nie poznał w żaden inny sposób i robiłem dystanse o jakich nawet nie marzyłem.

Mówi się, że złe początki dobro zwiastują, nie jest to regułą, ale u mnie często się to sprawdza. Pamiętam jedną rzecz z biegania, to, że wyjść było ciężko, ale jak już biegłem.... to ani sekundy nie żałowałem!


*zdjęcie - własna twórczość.

 paris_, 23-06-2016, odsłon: 4951

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający: 

 

 

Szukaj:
Gdzie kupujesz ubrania?
W galerii handlowej
Na bazarze
W sklepie z odzieżą na wagę
W innym miejscu
Nie kupuję ubrań
Za pomocą internetu

Wyniki