14-08-2020, imieniny dzisiaj obchodza: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz


                                                        Chcesz się podzielić czymś z naszymi czytelnikami ?? Zadzwoń 516 955-325


 

 

"Twoje "chcę / zrobię to" jest ważniejsze od Twojego IQ"


 

Znam wiele przykładów ludzi, którzy nie ukończyli szkoły i odnosili sukcesy w ważnych dla nich kwestiach.Nie chodzi mi o ludzi jak Jobs, Gates ale o ludzi z mojego otoczenia.

Widzę czasem jak wykształcenie nie daje nic, oprócz prefiksu przed nazwiskiem, a jedynie zaspokaja ego lub niezrealizowane ambicje rodziców. Lecz także widzę ludzi, którzy potrafią nabytą w skuteczny sposób wykorzystać.

Czasem jedyną ważną rzeczą jest to, aby zacząć. Wiele rzeczy robiłem bez przygotowania i poległem, ale także były i takie, które skończyły się sukcesem.

Robiąc przeróżne rzeczy w swoim życiu zrozumiałem, że należy je po prostu robić. Do pewnego starałem się przemyśleć pewne aspekty, a potem działam, działam, upadam i wstaję.

Jak biegłem maraton to bolało, bolało niesamowicie ale nie myślałem, robiłem. Na mecie czułem satysfakcję i pewnego rodzaju załamanie.... moich słabości, że moje słabości nie wytrzymały ze mną psychicznie odeszły. Bo to ja je pokonałem, a nie one mnie!#ThinkTrainWinparis_, 07-06-2016, odsłon: 2735

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający: 

 

 

Szukaj:
Gdzie kupujesz ubrania?
W galerii handlowej
Na bazarze
W sklepie z odzieżą na wagę
W innym miejscu
Nie kupuję ubrań
Za pomocą internetu

Wyniki