25-04-2018, imieniny dzisiaj obchodza: Marek, Jaroslaw, Wasyl


                                                        Chcesz się podzielić czymś z naszymi czytelnikami ?? Zadzwoń 516 955-325


 

 

Kuchenne rewolucje z FREGATY - sprawa w prokuraturze.
Kuchenne rewolucje z FREGATY - sprawa w prokuraturze.

Jak wszystkim wiadomo ostatnio w telewizji TVN został wyemitowany odcinek kuchennych rewolucji Magdy Gessler, który odbywał się w koszalińskiej FREGACIE. Okazuje się, że podczas stylizowania lokalu na lata 60te Pani Magda Gessler użyła jako dekoracji symbolu propagującego totalitarny system państwa. Chodzi tu dokładnie o sierp i młot umieszczony na ścianie. 

 

 

 


Prawnik i historyk z Kołobrzegu Pan Edward Stępień złożył zawiadomienie do prokuratury z artykułu 256, 2 Kodeksu Karnego o propagowanie totalitaryzmu. Kara przewidziana za to przestępstwo sięga nawet 2 lat pozbawienia wolności.

 

Właściciel Fregaty Hubert Witowski jest zaskoczony zawiadomieniem do prokuratury. Nie było zamierzeniem ani restauratora ani Pani Magdy Gessler łamanie prawa i nawoływanie do ustroju totalitarnego. Wszystkie dekoracje wykonane w restauracji nawiązywać miały tylko do starszych czasów, czego symbolem jest również sierp i młot.

 

Do sprawy wrócimy 

 

 

 
piterek, 10-06-2012, odsłon: 3574

Komentarze
Marcin Wojc
06-12-2017, 15:57:36
Jak widać idiotów można znaleźć i w Koszalinie. Ten pan chyba jednak jest marnym prawnikiem a na pewno kiepskim historykiem. Po prostu NIC NIE ROZUMIE.
Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający: 

 

 

Szukaj:
Gdzie kupujesz ubrania?
W galerii handlowej
Na bazarze
W sklepie z odzieżą na wagę
W innym miejscu
Nie kupuję ubrań
Za pomocą internetu

Wyniki