25-04-2018, imieniny dzisiaj obchodza: Marek, Jaroslaw, Wasyl


                                                        Chcesz się podzielić czymś z naszymi czytelnikami ?? Zadzwoń 516 955-325


 

 

ARESZT ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA
ARESZT ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego I Komisariatu Policji w Koszalinie zatrzymali 36-latka, który w czasie awantury uderzył swojego znajomego siekierą w głowę. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi nawet dożywocie.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend. Późnym wieczorem na jednej z posesji w gminie Będzino, podczas libacji alkoholowej 65-latek został uderzony siekierą w głowę. Z pękniętą kością czaszki i obrażeniami głowy mężczyzna przewieziony został do szpitala. Sprawca natomiast w chwilę po ataku uciekł. Wezwani na miejsce policjanci ustalili dokładny przebieg zdarzenia, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli dowody w sprawie.


Mundurowi znając tożsamość sprawcy, prowadzili intensywne działania mające na celu ustalenie miejsca jego ukrywania się. W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariuszy w I Komisariatu Policji, następnego dnia mężczyzna został zatrzymany.


Na podstawie zebranych materiałów procesowych 36-latkowi został przedstawiony zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Dziś sąd zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania mężczyzny na okres 3 miesięcy.

 

KMPparis_, 16-05-2013, odsłon: 638

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający: 

 

 

Szukaj:
Gdzie kupujesz ubrania?
W galerii handlowej
Na bazarze
W sklepie z odzieżą na wagę
W innym miejscu
Nie kupuję ubrań
Za pomocą internetu

Wyniki